Informácie o cookies.
Aby boli naše stránky čo najlepšie a najbezpečnejšie, využívame technológiu cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ich použitím.
Skryť informácie

 O nás

Apavisa | Rex | Gardenia Orchidea

   

Naša firma existuje od konca 90. rokov. Od začiatku ponúkame talianske a španielske obklady a dlažby od popredných európskych lídrov na trhu, ako Apavisa, Dune, Rex, Marazzi, FMG, Gardenia Orchidea a Laminam. Ponúkame výrobky najvyššej kvality.

Sme odborným distribútorom talianskej a španielskej dlažby v Poľsku. Značkové a exkluzívne série obkladačiek a porcelánových dlažieb ktoré máme v ponuke sú vyrábané cez producentov ako Apavisa, Gardenia Orchidea, Rex, Marazzi, Iris, Laminam, Love, Kronos, Del Conca a Grespania. Nižšie uvádzame vybrané továrne, ktoré majú vo svojej ponuke neobvyklé formáty a štruktúry a jedinečný dizajn

    Apavisa - je španielska továreň, ktorá má vysoké technické kvality dlaždic. Tento produkt kombinuje inovatívnu technológiu s dizajnovou úpravou. Obklady a dlažby z výroby APAVISA štandardné opravené, mrazuvzdorne a majú jedny z najvyšších stupňov oderu.

 

 

Obklady a dlažby | Mozaiky Dune | Dlažba imitujúca drevo

 

Apavisa Polska
Płytki gresowe Apavisa
© Promat Sp. z o.o. 2015. Wszystkie prawa zastrzeżone.
SEO by: Apavisa